Salon Fryzjerski Rozzi powstał w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na rzetelne i profesjonalne usługi fryzjerskie. Oferujemy najlepsze usługi wykonywane na najwyższej jakości kosmetykach.

Nasze umiejętności poparte są wieloletnim doświadczeniem w branży fryzjerskiej. Jednym z głównych atutów Salonu Fryzjerskiego Rozzi w Pszczynie są przystępne ceny, połączone z profesjonalną, indywidualnie dopasowaną usługą i poradami odnośnie pielęgnacji włosów. W Rozzi staramy się, aby wybór strzeżenia i uczesania odpowiadał Twojemu stylowi i rodzajowi urody. Z pasją i profesjonalizmem zadbamy o Twoje włosy.

 

 

Zakres usług Salonu Fryzjerskiego Rozzi

 

Salon Fryzjerski Rozzi oferuje pełen zakres usług od koloryzacji i pielęgnacji włosów, przez strzyżenie po eleganckie fryzury ślubne i okolicznościowe. Używane podczas zabiegów produkty to farby i odżywki znanych i cenionych producentów CHI Farouk, Alterego, Sunplex, Aquarely oraz Itely, które nie niszczą struktury włosów i gwarantują długotrwałe, zgodne z oczekiwaniami efekty.

Zwracamy uwagę na przyjemną atmosferę w naszym salonie, dlatego podczas wizyty otrzymasz od nas pyszną kawę. Zapraszamy.